Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Primeur Fruit Attraction Edition już dostępne do czytania online

2023-09-29 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Fruit Attraction odbędzie się w Madrycie od wtorku 3 do 5 października 2023 roku. FreshPlaza i Primeur wspólnie publikują 162-stronicowy magazyn targowy. Stał się on międzynarodowym wydaniem z artykułami z międzynarodowego handlu owocami i warzywami.

Angielskie wydanie można przeczytać online. Oprócz wersji online, dystrybuowane będzie również wydanie hiszpańskojęzyczne

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem