Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Skandynawscy producenci ekologicznych warzyw szklarniowych wracają do konwencjonalnych upraw"

2023-05-26 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W Europie wysokie ceny energii opóźniły rozpoczęcie tegorocznego sezonu ekologicznych warzyw szklarniowych. "Również areał upraw ekologicznych warzyw szklarniowych jest niższy o 20-30%", mówi Matthieu Zwaan z holenderskiej firmy Bioworld. Nie powoduje to jednak większych niedoborów na rynku. "Ludzie mają mniej do wydania, co zmniejsza popyt na wiele specjalności, produktów niszowych i produktów ekologicznych".

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem