Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Spadek podaży twardych kabaczków spowodowany warunkami pogodowymi w zachodnim Meksyku

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Podaż dyni twardej spadła w porównaniu z ubiegłym rokiem. "Produkcja wszystkich warzyw spadła w zachodnim Meksyku, a w Stanach Zjednoczonych w magazynach pozostaje niewiele twardych kabaczków" - mówi Lesley Sykes z The Sykes Co.

Sykes (po lewej) na polu squasha w Sonorze.

Zauważa, że zachodni Meksyk boryka się z problemami związanymi z podażą kabaczków ze względu na utrzymujące się skutki tropikalnej pogody.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem