Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Szczególnie mocno ucierpiały targi tygodniowe i sklepy specjalistyczne"

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Również w Kraju Saary wzrost cen ma coraz większy wpływ na codzienny biznes owocowo-warzywny. "Sytuacja na rynku jest obecnie wyjątkowo trudna, co wynika przede wszystkim z wysokich kosztów zaopatrzenia i niekiedy trudnej sytuacji w zakresie dostaw" - mówi Frank Klein, kupujący i sprzedający w firmie Lisdorfer Frischgemüse Handelsges. mbH z siedzibą w Saarlouis.

Prawda: A

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem