Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Sześciu handlowców EDEKA prowadzi najlepsze w Niemczech działy owocowo-warzywne

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po raz 28. magazyn branżowy RUNDSCHAU dla handlu spożywczego wraz z magazynem FRUCHTHANDEL wyszukał najlepsze w Niemczech działy owocowo-warzywne i w tym roku znalazł sześć sklepów EDEKA. Nie mniej niż trzy sklepy przekonały krajowe jury ekspertów wyjątkową wydajnością asortymentu, specjalnymi koncepcjami marketingowymi, strategiami sprzedaży z wartością dodaną i kreatywnością

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem