Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

"Ta sama wydajność, ale bez kosztów energii ze sztucznego oświetlenia"

2023-03-09 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Rolnictwo wertykalne nie jest nowością, jeśli chodzi o produkcję warzyw, ale zawsze istnieje wprowadzenie, które zasługuje na uwagę producentów. W końcu zrównoważenie produkcji i racjonalizacja zasobów nie są czymś, co można lekceważyć.

Jeśli dodamy do tego oszczędność energii, to system opatentowany przez inżyniera Graziano Parrinello i profesora Davida Giuseppe

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem