Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Uprawy ekologiczne spadają po raz pierwszy od 2012 r.

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W 2022 roku około 6 100 gospodarstw w Niemczech zebrało łącznie 3,8 mln ton warzyw. Było to o 12% mniej niż w 2021 roku i o 2% mniej niż średnia z lat 2016 - 2021. Oprócz mniejszej powierzchni upraw, przyczynami tego stanu rzeczy były między innymi upały i susza latem 2022 roku. Ponadto w 2021 roku osiągnięto historycznie wysoki poziom 4,3 mln ton warzyw. Jak dalej

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem