Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

W październiku wprowadzimy nowy półprodukt w postaci połówek i kostek kabaczka Hokkaido ze skórą"

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Po 16 latach obserwowania globalnego rynku świeżych produktów w Enza Zaden, Chris Groot przeniósł się w październiku 2022 r. do specjalizującej się w warzywach polowych firmy AGF-Direct, zatrudniającej co najwyżej 10 pracowników.

Nie jest to firma handlująca warzywami na wolnym powietrzu, spieszy się Chris. Stworzył nawet własne określenie dla modelu współpracy: model TEVO, co oznacza Telers Eigen Verkoop

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem