Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Większe obszary uprawne i zbiory od połowy maja

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

"Być może jesteśmy kontrtrendalni, ale w tym roku faktycznie podwoiliśmy nasze uprawy kopru włoskiego, dodając 15 hektarów", informuje Chistopher Bernardi z Bernardi Ortofrutta w Rimini. "Bardzo wierzymy w ten produkt, a nasza firma znajduje się w pobliżu zakładu przetwórczego. W sumie mamy 110 hektarów, wykorzystywanych do uprawy różnych warzyw."

Faza transplantacji 14 marca 2023 roku. Operacja przeprowadzona

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem