Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Wirusowe zdjęcie: "Zła kobieta" na bengalskim targu warzywnym

2024-05-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Zdjęcie kobiety na bengalskim targu warzywnym stało się wiralowe ze względu na jej zabawny wyraz twarzy. Z wystającymi wielkimi okrągłymi oczami kobieta wydaje się intensywnie patrzeć w obiektyw, dodając humorystyczny element do swojego wyglądu, który w innym przypadku wydaje się być gniewny. Zdjęcie zostało udostępnione na Twitterze przez Niharikę...

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem