Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Włoskie i uzbeckie firmy współpracują

2023-06-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Przedsiębiorstwa rolno-spożywcze i owocowo-warzywne nieustannie poszukują nowych możliwości. W związku z tym 6 czerwca 2023 r., podczas "Forum Biznesowego Włochy-Uzbekistan", prezes włoskiego konsorcjum Cermac, Enrico Turoni, podpisał ważną umowę o współpracy w zakresie promowania technologii i know-how w sektorze rolnictwa i przetwórstwa spożywczego z Alisherem

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem