Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wysokie ceny warzyw napędzają w Szwecji najwyższy od 72 lat wzrost cen żywności

2023-03-17 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Bardzo wysokie ceny warzyw w Szwecji napędzają najwyższy poziom wzrostu cen żywności w kraju od 72 lat, podczas gdy przyczyniły się również do najwyższej inflacji od 30 lat. Inflacja w Szwecji wyniosła do 12% w lutym 2023 roku, zgodnie z najnowszymi opublikowanymi danymi dotyczącymi wskaźnika cen konsumpcyjnych (CPI) w krajach o wysokim dochodzie, pozostawiając wielu konsumentów walczących o to, by pozwolić sobie na podstawy.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem