Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

"Zakupy są obecnie bardzo skromne"

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Pierwsze warzywne specjały ze skąpanej w słońcu Sycylii dotarły na Rynek Hurtowy we Freiburgu w 45. tygodniu. "Sezon zawsze rozpoczyna się o tej porze roku i trwa do marca-kwietnia, w zależności od pogody. Można powiedzieć, że ludzie kupują bardzo skromnie we wszystkich segmentach, co jest szczególnie zauważalne w przypadku droższych produktów, takich jak włoskie warzywa.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem