Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Wielkość eksportu warzyw z Andaluzji spadła we wszystkich kategoriach w okresie od września do grudnia

2023-03-01 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W pierwszych czterech miesiącach kampanii 2022/23, tj. od września do grudnia, eksport andaluzyjskich pomidorów zmniejszył się o 11% pod względem ilości i 8% pod względem wartości w stosunku do tego samego okresu poprzedniej kampanii. Według danych udostępnionych przez Obserwatorium Cen i Rynków Junta de Andalucía, eksport do UE zmniejszył się ilościowo o 11%, a eksport do miejsc przeznaczenia poza UE zmniejszył się o

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem