Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Prognoza produkcji pomidorów w Meksyku na rok 2024 wynosi 3,30 miliona ton.

2024-06-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com
Produkcja pomidorów w Meksyku w 2024 roku jest prognozowana na poziomie 3,30 miliona ton metrycznych (MMT), co oznacza wzrost o dwa procent w porównaniu z 2023 rokiem, dzięki popytowi na eksport oraz inwestycjom w systemy rolnictwa chronionego. Produkcja w 2023 roku szacowana jest na poziomie 3,22 MMT, co stanowi spadek o osiem procent w porównaniu z poprzednim rokiem z powodu problemów z wodą.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Zobacz więcej: Z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem