Światła na fabryce pomidorów w Suffolk zostały pomylone z zorzą polarną.
2024-12-10 00:00
Źródło:
Freshplaza.com
Dee Harrison, 56-letnia mieszkanka Ipswich, pomyliła różowy i czerwony blask z lamp LED Suffolk Sweet Tomatoes z zorzą polarną. Podczas jazdy we wczesnych godzinach środy zauważyła jaskrawe niebo nad Bramford, wierząc, że to właśnie zora polarna. Udostępniając zdjęcia w internecie, otrzymała pochwałę za "imponujący" widok.
Freshplaza.com
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Z prasy
Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem



