Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest Sobota 11 lipca 2020. Od wczoraj dodano 2608 ceny w 28 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

NOMINACJE FRESH MARKET AWARD

  |   Źródło:
NOMINACJA DO FRESH MARKET AWARD: CABBISI PICCOLIMA F1 - kapusta do całorocznych zbiorów, firmy Rijk Zwaan Polska.

CABBISI PICCOLIMA F1 - kapusta do całorocznych zbiorów, firmy Rijk Zwaan Polska 

Nasiona bardzo wczesnej kapusty o małej główce (o wadze 150-200 g, maks. do 250 g) o słodkim smaku pozbawionym kapuścianego posmaku. Okres wegetacji 50-60 dni i zagęszczenie do 160 000 sztuk na hektar.  Do całorocznej produkcji i zbioru. Idealny produkt do pakowania jako miks z sałatą rzymską albo lodową.

Fresh Market 2019  to najważniejsze wydarzenie roku w sektorze handlu hurtowego świeżymi owocami,warzywami i kwiatami. W ciągu jednego dnia w jednym miejscu spotykają się przedstawiciele największych sieci handlowych z Polski z producentami i dystrybutorami – to jedyna okazja osobistego spotkania się nawiązania współpracy z przedstawicielami największych sieci handlowych z Polski i zagranicy.

W tym roku to spotkanie dostawców owoców, warzyw i kwiatów z kupcami z sieci handlowych odbędzie się 03 października 2019 roku w stylowych wnętrzach Mazurkas Conference Center w Ożarowie Mazowieckim.

Zarejestruj się > www.freshmarket.com.pl/rejestracja

Słowa kluczowe: fresh market

Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.