Logowanie / Rejestracja Koszyk: 0 szt. 0
Dzisiaj jest poniedziałek 30 marca 2020. Od wczoraj dodano 2091 ceny w 20 kategoriach. Życzymy miłego dnia.

Pożar na Broniszach - z ostatniej chwili

Pożar hali na Broniszach
  |   Źródło:
Trwa dogaszanie hali na giełdzie w Broniszach.

Jak informowaliśmy wcześniej na giełdzie w podwarszawskich Broniszach doszło do pożaru w jednej z hal, w których handluje się owocami i warzywami. Mazowiecka Państwowa Straż Pożarna odebrała pierwsze zgłoszenia około  drugiej w nocy.

Z informacji otrzymanych od osób, które były na miejscu (między innymi nocujących w tej hali) wynika, że najprawdopodobniejszą przyczyną pożaru było nieostrożne obchodzenie się z grzejnikiem, który został ustawiony zbyt blisko składowanych wpomieszczeniu opakowań.

Na szczęście wszystkim obecnym w hali ludziom udało się ją bezpiecznie opuścić. Informację tę potwierdza rzecznik prasowy Mazowieckiej PSP st. kpt. Karol Kierzkowski.

Z informacji rzecznika wynika rónież, że w chwili obecnej pożar został już opanowany i trwa jego dogaszanie. Na miejscu pozostaje około  dwudziestu zastępów straży. Strażacy przeszukują pogożelisko, ale na pewno nie ma już zagrożenia dla sąsiednich budynków. Nie mniej akcja potrwa jeszcze co najmniej kilka godzin.

Sama hala została praktycznie całkowicie zniszczona, choć bezpośrednio pożar rozprzestrzenił się na około trzy czwarte jej powierzchni.

Wiadomość z godz. 10:15 - z inforacji jakie uzyskaliśmy wynika, że hala mocno ucierpiała w czasie pożaru - do tego stopnia, że grozi zawaleniem. Oznacza to, że nie ma raczej mowy o remonci, a raczej w grę wchodzi rozbiórka i budowa nowej hali.

 

Podobne
Źródło foto: wikipedia
2014-12-03 07:20
Pożar hali na Broniszach
Płonie jedna z hal na giełdzie w Broniszach.
czytaj więcej
Komentarze
2014-12-04
Wielka tragedia giełda Sandomierz pozdrawiam poszkodowanych.
2014-12-04
no,no
2014-12-03
No bardzo śmieszne, ludziom spalił się dobytek za setki tysięcy... miliony złotych, a ty sobie z tego jaja robisz! Taki z ciebie głupiutki "miś" o bardzo małym rozumku! Podpal sobie dom i potem podowcipkuj jak zostaniesz bankrutem!
2014-12-03
moze puszczali cene i taki byl ruch ze sie zapalilo
2014-12-03
Dobrze, że nikomu nic się nie stało. Mówią, że niektórzy ledwo w skarpetkach uciekli.
Dodaj komentarz
Dodając komentarz jako niezalogowany użytkownik, obok komentarza zostanie umieszczony Twój adres IP
Redakcja nie odpowiada za treści umieszczane w serwisie przez użytkowników. W przypadku pojawienia się treści uznawanych powszechnie za obraźliwe Redakcja podejmie starania mające na celu niezwłoczne usunięcie takich materiałów. W przypadku umieszczenia przez użytkownika treści uznawanych za obraźliwe lub innych treści niezgodnych z prawem, portal zastrzega sobie prawo do natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników.