Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Samozbiory owoców i warzyw to te gatunki, które chcielibyśmy zbierać samemu.

2024-06-07 00:00
Źródło: Sadyogrody.pl
Coraz większa popularność zbierania własnych plonów w Polsce. 76% respondentów deklaruje zainteresowanie samozbiorami polskich warzyw i owoców. Oznacza to, że 24,6 mln Polaków jest zainteresowanych tą formą uprawy, co stanowi wzrost o 1,9 mln osób w porównaniu z rokiem 2023. Najbardziej pożądane do zbierania samodzielnie gatunki to truskawki (35%) oraz pomidory (31%).

Więcej. Przejdź do artykułu

Sadyogrody.pl
Sadyogrody.pl

Sadyogrody.pl to wyjątkowy portal, który jest nieocenionym źródłem informacji i inspiracji dla branży produkcji oraz handlu i przetwórstwa owoców i warzyw. Jego zawartość jest bieżąca, profesjonalna i zawsze na czasie, dzięki czemu czytelnicy mogą być pewni, że mają dostęp do najważniejszych i najnowszych informacji dotyczących branży. 

Portal jest skierowany zarówno do producentów owoców i warzyw, jak i do właścicieli i przedstawicieli firm zajmujących się ich obrotem oraz przetwórstwem, dzięki czemu każdy znajdzie tu coś dla siebie. Sadyogrody.pl to niezwykle przydatne narzędzie, dzięki któremu branża owoców i warzyw może rozwijać się jeszcze lepiej.

Zobacz więcej: Truskawki - z prasy

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem