Uzbekistan zniósł ograniczenia w eksporcie cebuli
Największy eksporter cebuli w Azji Środkowej zniósł ograniczenie w eksporcie cebuli - Uzbekistan stał się drugim krajem w regionie, który ogłosił wcześniejsze zniesienie zakazu - informują eksperci EastFruit.
"W związku ze stabilizacją cen cebuli, rząd Republiki Uzbekistanu zniósł tymczasowe ograniczenie na eksport cebuli
.
FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Cebula?preview=1