Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Carrefour uruchamia Potager City: nową sieć lokalnych produktów świeżych

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Carrefour ogłosił otwarcie dwóch pierwszych sklepów Potager City w Paryżu, "aby zaspokoić podstawowe potrzeby mieszkańców miast dzięki ofercie wysokiej jakości świeżych produktów w odpowiedniej cenie. Ten nowy lokalny format uzupełnia ofertę e-commerce w postaci dostawy koszyków z owocami i warzywami, realizowaną już przez Potager City od 10 lat."

Potager City, nowy format dla

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem