Konkurencja w branży ogrodniczej na Ukrainie nasila się
Eksperci na rynku ukraińskim uważają, że branża ogrodnicza będzie stopniowo przenosić się z jednej uprawy na inny rodzaj rolnictwa.
Według Volodymyra Sherstyuka, współzałożyciela agrobiznesu "Ogrody Ukrainy" w obwodzie dniepropietrowskim, wielu rolników obecnie wykorzenia sady, aby sadzić warzywa, które cieszą się dużym popytem na Ukrainie. Chociaż

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.
FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.
Zobacz więcej: Ogólne informacje z rynku warzyw ?preview=1