Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

W jaki sposób zakłady pakowania owoców cytrusowych mogą poprawić rentowność dzięki najnowszym rozwiązaniom w zakresie sortowania i klasyfikowania

2023-01-25 20:00
Źródło: Freshplaza.com

Pakowalnie owoców starają się sprostać coraz bardziej wymagającym oczekiwaniom jakościowym, ale muszą również zwiększać ilości i poprawiać wydajność. Jest to trudne zadanie, ale można je wykonać, jak wyjaśnia Clinton Jeffries, Global Category Director Citrus w TOMRA Food.

Fakt, że konsumenci są coraz...

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem