Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

#Repartofresh. Wygoda kierowcą Spesa Facile firmy Cia-Conad

2023-01-24 05:00

Format Spesa facile został wprowadzony przez Cia-Conad pięć lat temu, aby zapewnić konsumentom codzienną propozycję niskich cen. “Jest to znak, który bezpośrednio i bardzo skutecznie odpowiada na potrzebę wygody" - wyjaśnia dyrektor ds. pomocy sieci Cia-Conad Federica Corzani. Wraz z otwarciem Quarto d’Altino dochodzimy do 15 punktów sprzedaży”.

Jak zorganizowany jest sektor owoców i warzyw w sklepach Spesa facile?

“Owoce i warzywa w sklepach Spesa Facile podążają tymi samymi liniami co reszta sieci Cia-Conad. Priorytetowy nacisk, oprócz zapewnienia jakości, położony jest na wygodę w porównaniu do głównych konkurentów w okolicy. Wygoda, która przekłada się na lepszą cenę, ale nigdy bez kompromisu w kwestii jakości lub wyboru produktów drugiej kategorii.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem