Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

AgriEuro, hobby dla rolnictwa podróżuje ze Spoleto do Europy #vocidellortofrutta

2023-01-25 11:00

AgriEuro jest przykładem sukcesu. Jest to historia rodziny Settimi, która w latach 70-tych otworzyła w Spoleto sklep detaliczny zajmujący się sprzedażą maszyn rolniczych i ogrodniczych. A w 2008 roku stała się firmą prowadzącą również sprzedaż internetową. Dziś dystrybuuje, wyłącznie poprzez ecommerce, na terenie całej Europy kosiarki, motowidła, rozdrabniacze, agregaty prądotwórcze, z markami, które również są własne.

Posiada ponad 8 tys. produktów w swoim katalogu oraz 4 centra dystrybucyjne: jedno zarządzane bezpośrednio w Spoleto i 3 w outsourcingu (Bolonia, Novara i Piacenza), na łączną powierzchnię 68 tys. m2 zadaszonych magazynów. Centrum logistyczne w Piacenza, najnowsze, otwarte w 2021 roku, ma 12 tys. metrów kwadratowych powierzchni, z której obsługiwane są małe produkty (do 80 kg). Dzięki głębi asortymentu i usługom posprzedażowym, od trzech lat zamyka swoje rachunki ze znacznym wzrostem (+73% w 2020 r., +21% w 2021 r., +23% w 2022 r.) z łącznym obrotem około 128 mln.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshpointmagazine.it
Freshpointmagazine.it

Fresh Point Magazine jest magazynem skierowanym do profesjonalistów rynku owoców i warzyw. Porusza tematy związane z przepływami rynku, od pola do handlu detalicznego, bada oczekiwania rynku oraz promuje jego rozwój z perspektywy śródziemnomorskiej, ale uwzględniając również rynki i produkty z innych krajów.

Magazyn jest dostępny w dwóch językach: angielskim i włoskim. Wydanie cyfrowe, Fresh Point Digital Magazine, jest nowatorską wersją drukowanego Magazynu, która porusza tematy innowacji, promocji, logistyki oraz pakowania.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem