Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Wykup abonament

Sektor rolno-spożywczy przetrwał, trwa i rozwija się mimo przeciwności losu.

2023-01-24 05:00
Źródło: Fruittoday.com

Przynajmniej trzy razy dziennie jesteśmy obecni przy stole w domach naszych konsumentów, co jest codziennym wyzwaniem, któremu trzeba sprostać bez rozczarowania i przy stale rosnącym poziomie zapotrzebowania.

Prawdą jest, że wiele razy nie wiadomo, czy ta stała obecność jest zaletą dla pozycjonowania sektora jako niezbędnego dla naszego społeczeństwa, czy też rzeczywiście przekłada się na zbyt dużą ekspozycję, a co za tym idzie ryzyko, że nie zostanie uznany za to, czym jest.

Strategiczny dla naszej gospodarki sektor, który wniósł do PKB ponad 100 mld i wygenerował zatrudnienie ponad 2,4 mln osób. Jeśli porównamy się z resztą partnerów z UE-27,

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Fruittoday.com
Fruittoday.com

Magazyn "Fruit Today" to doskonałe źródło informacji dla branży produktów świeżych. Jego misją jest łączenie producentów owoców z Europy południowej z europejskimi kanałami importu i dystrybucji. Artykuły zawierają informacje dotyczące całego łańcucha wartości handlu owocami i warzywami oraz  firm działających w tej branży.

Roczny nakład magazynu to 5,000 egzemplarzy rozprowadzanych w Hiszpanii, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Holandii, Francji, Europie Wschodniej, Chile i Peru. Dystrybucja odbywa się za pośrednictwem bezpośredniej subskrypcji i  bezpłatnie na głównych europejskich targach.

Założona przez dziennikarkę Carmen Cabra ponad 10 lat temu, magazyn jest ceniony za niezależność informacyjną i dobre praktyki dziennikarskie. 

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem