Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Ceny cebuli w Tadżykistanie gwałtownie wzrosły

2023-01-27 00:00
Źródło: East-fruit.com

Według analityków EastFruit, cena hurtowa cebuli w Tadżykistanie nadal szybko rośnie, odnawiając poprzednie rekordy. Dosłownie w ciągu jednego dnia ceny hurtowe cebuli wzrosły o 1 TJS, co stanowi równowartość 8 centów amerykańskich lub wzrost o 13% w ciągu 24 godzin. W ciągu tygodnia ceny wzrosły już o 20%.

Jak widać na poniższym wykresie, nigdy nie było takiego poziomu cen cebuli w Tadżykistanie o tej porze roku. Co więcej, ceny cebuli są najwyższe w historii. Teraz ceny cebuli są 3,8 razy wyższe niż poprzedni rekordowy poziom dla tej pory roku. Wynika to z kilku czynników, które szczegółowo opisaliśmy w zamieszczonym niedawno przeglądzie globalnego rynku cebuli.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem