Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Łączenie składanych pudełek w Gruzji - pilotażowy projekt gospodarki o obiegu zamkniętym uruchomiony przy wsparciu FAO i EBOR

2023-08-23 00:00
Źródło: East-fruit.com

Według ekspertów EastFruit, łączenie składanych plastikowych pojemników wielokrotnego użytku jest jedną z najbardziej dochodowych i całkowicie bezpłatnych nisz zarówno w handlu detalicznym artykułami spożywczymi w ogóle, jak i w branży świeżych produktów w Gruzji w szczególności. Pozwala to z jednej strony drastycznie zmniejszyć zarówno straty, jak i koszty wszystkich uczestników rynku, a z drugiej strony zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem