Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Nietypowe trendy cen pomarańczy w Uzbekistanie odnotowano w styczniu 2023 r.

2023-01-30 00:00
Źródło: East-fruit.com

Trendy cen pomarańczy w styczniu 2022 roku w Uzbekistanie były całkowicie przeciwne do tych w tym samym miesiącu 2021 i 2020 roku według EastFruit. Ceny świeżych pomarańczy wzrosły w pierwszym miesiącu 2022 roku, podczas gdy w tym samym miesiącu poprzednich dwóch lat przeważnie spadały.

Zgodnie z monitoringiem cen EastFruit, od 6 stycznia do 27 stycznia 2023 roku średnia cena hurtowa pomarańczy w Uzbekistanie wzrosła z 12 000 do 16 000 UZS/kg (z 1,06 USD do 1,41 USD). Stanowi to imponujący 33% wzrost w ciągu zaledwie trzech tygodni. Dla porównania, w tym samym okresie 2021 roku średnia cena hurtowa pomarańczy spadła o 13%, a w 2021 roku - o 10%.

Jednakże od

.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem