Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Sergey Alba: podziemne systemy nawadniające są najlepszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę niedobór i wysoki koszt wody w Mołdawii

2023-03-18 00:00
Źródło: East-fruit.com

W poprzednich dwóch dekadach XXI wieku w Mołdawii susze występowały średnio co dwa lata na pięć, ale od 2020 roku co drugi rok w tym kraju jest suchy. Ponadto, według szacunków miejscowej służby hydrometeorologicznej, niedobór opadów na większości terytorium kraju w tym roku w stosunku do wieloletniej normy statystycznej wynosi 30-55%.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem