Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Uzbekistan staje się dużym eksporterem mrożonych warzyw, owoców i jagód

2023-01-26 11:00
Źródło: East-fruit.com

Od wielu lat analitycy EastFruit aktywnie promują inwestycje w produkcję mrożonych owoców, jagód i warzyw w krajach Azji Centralnej. Wreszcie, w ostatnich kilku latach widzimy rezultat naszych wysiłków - eksport mrożonych produktów z Uzbekistanu szybko rośnie i jest już wśród 6-8 głównych źródeł przychodów z eksportu dla sektora owoców i warzyw tego kraju.

Na koniec 2022 roku, według naszych wstępnych szacunków, mrożone owoce i warzywa przyniosły Uzbekistanowi około 30 mln USD przychodów z eksportu. Przychody z eksportu wzrosły o 85% w skali roku, a w ciągu ostatnich trzech lat wzrosły prawie 8-krotnie!

"The

.

Więcej. Przejdź do artykułu

East-fruit.com
East-fruit.com

EastFruit to platforma analityczna, która pomaga w rozwoju biznesu owocowo-warzywnego. Głównym celem tej platformy jest zwiększenie dochodów producentów poprzez bardziej efektywne produkcję, przechowywanie, przetwarzanie i marketing owoców i warzyw. EastFruit jest centrum wiedzy i doświadczenia dla wszystkich uczestników rynku owocowo-warzywnego w Europie Wschodniej, Kaukazie i Europie Środkowej. 


Portal jest skierowany do producentów owoców i warzyw, małych i średnich rolników, producentów soków owocowych i warzywnych, przetwórstwa owocowo-warzywnego, eksporterów, importerów, sieci supermarketów, dostawców sadzonek, nasion, technologii i sprzętu oraz stowarzyszeń i związków producentów owoców i warzyw, struktur państwowych i dostawców usług i produktów dla sektora rolniczego. W skrócie dla wszystkich uczestników biznesu owocowo-warzywnego.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem