Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Agroeksport Peru przekroczy 10 mld USD w 2023 r.

2023-03-16 08:00

Centrum Badań nad Gospodarką Globalną i Biznesem Stowarzyszenia Eksporterów CIEN-ADEX oszacowało, że peruwiańskie wysyłki rolnicze (tradycyjne i nietradycyjne) przekroczą 10,1 mld USD w 2023 r. w scenariuszu pesymistycznym lub 10,4 USD w scenariuszu pozytywnym, ale będzie to zależało od czynników zewnętrznych i wewnętrznych.

Podczas spotkania ADEX Agribusiness, Food and Beverage

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem