Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Bayer: Jak biologiczne środki dodają nowy wymiar do zintegrowanego zarządzania uprawami

2023-03-06 13:00

W tym kontekście firma Bayer w łańcuchu wartości w rolnictwie zadaje sobie pytanie: w jaki sposób mogą nadal ograniczać pozostałości produktów ochrony roślin? Jak zapobiec rozwojowi odporności szkodników i chorób na substancje aktywne, na których polegamy? W jaki sposób można prowadzić regeneracyjną uprawę, zachowując i poprawiając zdrowie gleby z roku na rok? I jak można to zrobić bez

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem