Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

HOFEX 2023 - wiodące w Azji targi gastronomiczne

2023-03-01 08:00

Wystawcy obejmują wiele aspektów przemysłu spożywczego i hotelarskiego, w tym sprzęt piekarniczy i składniki; kawa i herbata; żywność i napoje; produkty organiczne; sprzęt gastronomiczny; wnętrza gościnne i zaopatrzenie hotelowe, mięso; oraz wino, alkohole, piwo i więcej. W 2021 roku HOFEX powitał ponad 2500 wystawców z 57 krajów i miał trzydniowy łączny udział ponad 18 000 regionalnych

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem