Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Kolumbia rozpoczyna realizację Paktu na rzecz Tworzyw Sztucznych

2023-03-07 08:00

Kolumbijski Pakt na rzecz Tworzyw Sztucznych został opracowany i wprowadzony w życie dzięki partnerstwu pomiędzy Business Commitment to Recycling (CEMPRE) i międzynarodową organizacją pozarządową Wrap zajmującą się działaniami na rzecz klimatu. Kolumbia wprowadza obecnie na rynek krajowy ponad 700 500 ton plastikowych pojemników i opakowań rocznie, ale tylko 3% z nich jest ponownie wprowadzanych do opakowań.

Pakt na rzecz tworzyw sztucznych w Kolumbii będzie

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem