Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Sektor opakowań gotowy i chętny do przyjęcia EPR

2023-03-09 08:00

Wiodący specjalista w zakresie danych dotyczących zgodności środowiskowej, Ecoveritas, uznał wydarzenie Packaging Innovations 2023 w Birmingham za znaczącą demonstrację gotowości sektora do przyjęcia nadchodzących przepisów dotyczących rozszerzonej odpowiedzialności producenta (EPR).

Polityka ta - mająca na celu przeniesienie rocznego obciążenia finansowego w wysokości 1,7 mld funtów związanego ze zbiórką odpadów opakowaniowych w gospodarstwach domowych z podatników na

Więcej. Przejdź do artykułu

Eurofresh-distribution.com
Eurofresh-distribution.com

Eurofresh Distribution jest międzynarodowym liderem w pisaniu tekstów o dystrybucji i sprzedaży świeżych owoców i warzyw. Od ponad 22 lat Eurofresh informuje swoich czytelników na całym świecie o najnowszych wiadomościach z tego sektora. Magazyn ma 10 000 czytelników wersji papierowej i 19 000 subskrybentów biuletynu online (kupców detalicznych, importerów i dostawców).

Eurofresh Distribution jest partnerem mediowym ponad 25 wydarzeń w branży świeżych owoców i warzyw. Eurofresh Distribution należy do francuskiej firmy Publications Agricoles, która jest także wydawcą Asiafresh Distribution, która specjalizuje się na rynku chińskim i jest publikowana w języku chińskim i angielskim.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem