Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

2024 Konferencja Światowej Unii Hurtowni odbędzie się w Rimini

2023-05-10 00:00
Źródło: Freshplaza.com

To już oficjalne: Konferencja Światowej Unii Hurtowej (WUWM) w 2024 roku odbędzie się w Rimini. To ważny wynik dla całego miasta i owoc pracy CAAR (Centro Agro Alimentare Riminese), Italmercati i gminy Rimini.

"Jestem bardzo dumny z tego wyniku, również w imieniu BOD i Zarządu CAAR. Kiedy tylko nieliczni myśleli, że uda nam się to osiągnąć, CAAR

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem