Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

A.P. Moller - Maersk osiągnął solidne wyniki finansowe w 2023 r. w trudnym otoczeniu

2024-02-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

A.P. Moller - Maersk osiągnął solidne wyniki finansowe za 2023 r., zgodne z naszymi prognozami finansowymi na ten rok. Podczas gdy wolumeny wzrosły w przypadku większości produktów, a silna kontrola kosztów przyczyniła się do poprawy wyników, stawki nadal ulegały erozji, szczególnie w Oceanie. Przychody za 2023 r. wyniosły 51,1 mld USD, a marża EBIT wyniosła 7,7%, na co wpływ miały spadające stawki frachtowe.

Ocean odnotował silny harmonogram

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem