Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

A.P. Moller - Maersk raportuje wyniki finansowe za III kwartał zgodnie z oczekiwaniami

2023-11-03 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Wyniki finansowe A.P. Moller - Maersk (Maersk) za trzeci kwartał 2023 r. były zgodne z oczekiwaniami w trudnym otoczeniu rynkowym, przy stawkach znacznie poniżej szczytowego poziomu z 2022 r. i testowanych przez wzrost przepustowości na Oceanie. Przychody wyniosły 12,1 mld USD w porównaniu do 22,8 mld USD w trzecim kwartale 2022 r., a marża EBIT wyniosła 4,4%, na co wpływ miały niższe stawki frachtowe i niższe wolumeny. Maersk podtrzymuje swoje

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem