Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Air Cargo łagodnie rozpoczyna rok 2023

2023-03-08 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Międzynarodowe Zrzeszenie Przewoźników Powietrznych (IATA) opublikowało dane dotyczące globalnych rynków lotniczych cargo w styczniu 2023 r., pokazując, że popyt na ładunki lotnicze zmniejszył się w związku z utrzymującymi się trudnościami gospodarczymi.

Globalny popyt, mierzony w tonokilometrach ładunku (CTKs*), spadł o 14,9% w porównaniu do stycznia 2022 r. (-16,2% dla operacji międzynarodowych).

Przepustowość (mierzona w dostępnych tonokilometrach ładunkowych, ACTK)

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem