Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Akcje Apple o 16% niżej niż w poprzednim sezonie

2023-05-12 00:00
Źródło: Freshplaza.com

We wtorek 9 maja odbyło się zwyczajowe comiesięczne spotkanie Komitetu Marketingu Assomela, na którym analizowano sytuację na rynku krajowym.

Włoskie zapasy na dzień 1 maja wynosiły 378 311 ton, tj. o 10% mniej niż średnia z pięciu poprzednich lat i o 16% mniej niż w minionym sezonie. W szczególności wyjątkowo niskie są zapasy Golden Deliciousa, gdyż obecne 163 263 tony (bardzo

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem