Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Aldi zainwestował więcej niż kiedykolwiek wcześniej w brytyjskich dostawców i hodowców

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Świąteczne wyprzedaże z okazji Czarnego Piątku pobudzają popyt w południowoafrykańskim Shoprite

Shoprite, największa grupa supermarketów w RPA, odnotowała prawie 14-procentowy wzrost półrocznej sprzedaży, wspierany przez rekordowy Czarny Piątek i sezon świąteczny, kiedy to pozbawieni gotówki kupujący i konsumenci z wyższej półki wybrali się na zakupy spożywcze. Sprzedawca detaliczny, posiadający ponad 2900 sklepów w całej Afryce, powiedział, że sprzedaż grupowa za

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem