Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Algierski zakaz przeładunków w marokańskim porcie skłania do reorganizacji usług

2024-01-31 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Liderzy czarteru morskiego dostosowują swoje usługi w odpowiedzi na zakaz Algierii przeładunku przez marokańskie porty dla towarów płynących do Algierii. CMA-CGM zadeklarowało natychmiastowe przekierowanie wszystkich ładunków przeznaczonych do Oranu, Mostaganem i Ghazaouet w Algierii. Będą one teraz przewożone przez Algeciras lub Walencję w Hiszpanii, z pominięciem Tangeru w Maroku.

Maersk zdecydował się

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem