Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Andaluzja wzmacnia więzi z Izraelem w celu dalszego rozwoju efektywnego wykorzystania wody w rolnictwie

2023-03-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Minister rolnictwa, rybołówstwa, wody i rozwoju wsi, Carmen Crespo, spotkała się z Noamem Weisbrodem, dyrektorem i badaczem Jacob Blaustein Institutes for Desert Research, wypełniając w ten sposób zobowiązanie podjęte przez rząd Andaluzji na COP 27, który odbył się w Egipcie. Prezydent Juanma Moreno zapowiedziała, że autonomiczna wspólnota andaluzyjska wzmocni więzi z Izraelem, aby

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem