Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Apeel Sciences powiększa swój zespół kierowniczy

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Apeel Sciences awansował Ryana Finka na stanowisko starszego wiceprezesa w obu Amerykach oraz Mariusa du Plessis na stanowisko dyrektora handlowego w regionie EMEA. Du Plessis i Fink wykorzystają doświadczenie firmy w zakresie łańcucha dostaw produktów, aby wzmocnić podstawową działalność handlową Apeel, poprawić wartość sieci dostaw i rozszerzyć wzrost rynku w Europie i obu Amerykach.

Fink jest związany z firmą Apeel

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem