Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

APM Terminals zobowiązuje się do zainwestowania 962 mln EUR w brazylijskie terminale do 2026 r.

2023-05-15 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ramach holenderskiej delegacji handlowej do Brazylii w tym tygodniu, prezes APM Terminals Keith Svendsen zobowiązał się do zainwestowania 962 mln EUR (5,2 mld R$) w swoją działalność w Brazylii do 2026 roku.

Liczba ta obejmuje 296 mln EUR (1,6 mld R$) z łącznej kwoty 483 mln EUR (2,6 mld R$) inwestycji przeznaczonej wyłącznie na fazę pierwszą rozwoju nowego terminalu w Suape. Terminal, znajdujący się w

>

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem