Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

AREFLH i jego członkowie przyglądają się nowej WPR i projektowi rozporządzenia w sprawie opakowań

2023-02-28 00:00
Źródło: Freshplaza.com

W ramach swojego zgromadzenia ogólnego 23 marca w Léridzie w Katalonii, AREFLH organizuje publiczną konferencję na temat nowej WPR i przyszłego europejskiego rozporządzenia w sprawie opakowań.

Od ponad 20 lat AREFLH (Zgromadzenie Europejskich Regionów Ogrodniczych) aktywnie broni interesów gospodarczych i społecznych regionów i producentów na forum europejskim

>.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem