Każdego miesiąca dzwonimy do kilkuset firm, aby zapytać o ceny. Korzystaj z naszych informacji.

Kup teraz abonament!

Australijska firma uruchamia silnik i platformę routingu multimodalnego

2023-05-24 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Fluent Cargo, australijska firma technologiczna specjalizująca się w planowaniu i badaniu przesyłek międzynarodowych, ogłasza uruchomienie swojego multimodalnego silnika i platformy routingu.

Rozwiązanie to pomaga specjalistom ds. logistyki znaleźć najlepsze sposoby na dostarczenie dowolnej przesyłki do i z dowolnego miejsca na świecie przy użyciu dostępnych środków transportu

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem