Oszczedzaj czas i pieniadze- wszystkie informacje o cenach owoców i warzyw w abonamencie Fresh-market.pl

Kup teraz abonament!

Australijski ośrodek badań nad migdałami otrzymuje 6,2 miliona dolarów

2023-11-13 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Australijski najnowocześniejszy ośrodek badawczy, Almond Centre of Excellence, otrzymał zastrzyk w wysokości 6,2 miliona dolarów, aby nadal wspierać hodowców w przyjmowaniu najlepszych globalnych praktyk dostosowanych do ich lokalnych warunków.

Dostarczane za pośrednictwem Hort Innovation i prowadzone przez Almond Board of Australia, Centrum w Loxton (Australia Południowa) zostało pierwotnie uruchomione w 2016 roku i pomogło

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem