Teraz oglądasz:
PL | EN | RU

Fresh-market.pl to najbardziej aktualne na rynku ceny owoców i warzyw

Kup teraz abonament!

Bonduelle: Potwierdzenie celów dotyczących wzrostu przychodów i rentowności

2023-03-06 00:00
Źródło: Freshplaza.com

Półroczne sprawozdanie finansowe za rok 2022-2023 zostało zatwierdzone przez Komplementariusza, a następnie rozpatrzone przez Radę Nadzorczą w dniu 2 marca 2023 r., a następnie przez Biegłych Rewidentów.

Dochody

Dochody Grupy Bonduelle za I półrocze roku obrotowego 2022-2023 wyniosły 1 243,4 mln euro, w porównaniu do 1 094,6 mln euro za I półrocze poprzedniego

.

Więcej. Przejdź do artykułu

Freshplaza.com
Freshplaza.com

FreshPlaza jest jedną z najbardziej znanych na swiecie, globalną platformą medialną dla branży owoców i warzyw świeżych, dostarczającą swoim czytelnikom najnowsze informacje o rozwoju rynku i trendach. Zespół pisarzy i redaktorów pozyskuje wiadomości z całego świata, a codziennie wysyłany jest newsletter z dedykowanymi wydaniami dla Ameryki Północnej, Ameryki Łacińskiej, Europy, Azji, Oceanii i Afryki.

FreshPlaza jest po swojej naturze interaktywnym konceptem, który opiera się na udziale swoich czytelników, gdzie czytelnicy są zachęcani do wykorzystania platformy do publikacji bezpłatnych informacji prasowych (500 słów lub mniej) i ogłoszeń o pracę.

Dodaj komentarz
Możliwość komentowania dostępna tylko dla użytkowników z wykupionym abonamentem